U13 Red, LL (Owen Sound Minor Hockey Group)

Standings

Available Standings Previews

  • For This Team (2)
  • Other Related (8)
TeamPts
4
4
4
3
2
2
1
View Full Standings

Other League Games

  • Recent (27)
    -- Sat, Mar 02 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    7:15PM
    Shallow Lake Lakers Black
    4-4
    Kincardine Kinucks MicroAge
    [L13MN8] Tiverton Sports Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White North
    4:15PM
    Bruce Peninsula Predators Black
    5-2
    Saugeen Shores Storm 1
    [L13WN7] Saugeen Shores Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    4:00PM
    Minto Mad Dogs
    10-3
    Walkerton Capitals 1
    [L13SS15] Walkerton Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    4:00PM
    Bruce Peninsula Predators Red
    9-6
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    [L13SN12] Julie McArthur Regional Recreation Centre (1 - West)
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    2:45PM
    TCDMHA Rebels
    6-7
    Owen Sound Jr. Attack Red
    [L13MN11] Julie McArthur Regional Recreation Centre (1 - West)
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    2:30PM
    Shallow Lake Lakers Yellow
    5-2
    Saugeen Shores Storm 2
    [L13SN16] Southampton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    1:45PM
    Walkerton Capitals 2
    5-4
    AEMHA Ice Dogs A
    [L13MN3] Paisley Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    12:00PM
    Mid-Huron Huskies 1
    6-3
    Blyth-Brussels Crusaders
    [L13MS3] Brussels Morris Grey
    -- Fri, Mar 01 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    7:30PM
    Mitchell Meteors
    0-5
    Goderich Sailors
    [L13MS8] Maitland Recreation Centre
    -- Thu, Feb 29 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    7:00PM
    Shallow Lake Lakers Yellow
    1-3
    Bruce Peninsula Predators Red
    [L13SN4] Lions Head Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    7:00PM
    Walkerton Capitals 2
    3-6
    TCDMHA Rebels
    [L13MN18] Keady Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    6:30PM
    Goderich Sailors
    0-3
    Mid-Huron Huskies 1
    [L13MS18] Seaforth Arena
    -- Wed, Feb 28 --
    [CANCELLED] MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White South
    8:00PM
    Mt. Forest Rams
    @
    Saugeen Valley Steelheads
    [L13WS4] Normanby Arena Complex
    -- Tue, Feb 27 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    8:00PM
    Mid-Huron Huskies 1
    3-2
    Howick Hornets
    [L13MS12] Howick Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    7:40PM
    Mitchell Meteors
    1-2
    Listowel Cyclones
    [L13MS15] Steve Kerr Memorial Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    7:30PM
    AEMHA Ice Dogs B
    5-7
    Owen Sound Jr. Attack Red
    [L13MN10] Bayshore Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    6:30PM
    Kincardine Kinucks Superheat
    1-4
    Saugeen Shores Storm 2
    [L13SN14] Southampton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Mid-Huron Huskies 2
    2-3
    Minto Mad Dogs
    [L13SS11] Palmerston Arena
    -- Mon, Feb 26 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    8:00PM
    Goderich Sailors
    @
    Howick Hornets
    [L13MS10] Howick Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    7:30PM
    Kincardine Kinucks MicroAge
    3-2
    Walkerton Capitals 2
    [L13MN20] Walkerton Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    7:00PM
    AEMHA Ice Dogs A
    4-2
    Shallow Lake Lakers Black
    [L13MN14] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White North
    7:00PM
    Saugeen Shores Storm 1
    1-12
    Bruce Peninsula Predators Black
    [L13WN2] Wiarton Arena
    -- Sun, Feb 25 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    1:30PM
    Bruce Peninsula Predators Red
    2-5
    Shallow Lake Lakers Yellow
    [L13SN17] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White North
    1:00PM
    Saugeen Shores Storm 3
    7-4
    Huron-Bruce Blizzard
    [L13WN6] Lucknow Sports Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    1:00PM
    Shallow Lake Lakers Black
    1-3
    AEMHA Ice Dogs B
    [L13MN5] Paisley Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White South
    1:00PM
    South Bruce Blades
    1-2
    Mt. Forest Rams
    [L13WS2] Mount Forest Sports Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    9:30AM
    Minto Mad Dogs
    3-5
    Central Perth Predators
    [L13SS2] Elma-Logan Arena
  • Today (5)
    -- Sun, Mar 03 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    2:00PM
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    @
    Bruce Peninsula Predators Red
    [L13SN2] Wiarton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    2:30PM
    Listowel Cyclones
    @
    Mid-Huron Huskies 1
    [L13MS16] Hensall & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White North
    3:30PM
    Huron-Bruce Blizzard
    @
    Bruce Peninsula Predators Black
    [L13WN1] Wiarton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    4:00PM
    Walkerton Capitals 1
    @
    Wingham Ironmen Yellow
    [L13SS20] North Huron Wescast Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White South
    6:45PM
    Saugeen Valley Steelheads
    @
    Wingham Ironmen Blue
    [L13WS11] North Huron Wescast Community Complex
  • Upcoming (22)
    -- Mon, Mar 04 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    6:00PM
    Saugeen Shores Storm 2
    @
    Shallow Lake Lakers Yellow
    [L13SN20] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    7:00PM
    Kincardine Kinucks MicroAge
    @
    AEMHA Ice Dogs B
    [L13MN4] Paisley Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    7:00PM
    Walkerton Capitals 2
    @
    Shallow Lake Lakers Black
    [L13MN15] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    7:15PM
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    @
    Kincardine Kinucks Superheat
    [L13SN6] Davidson Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    7:45PM
    Mid-Huron Huskies 2
    @
    Walkerton Capitals 1
    [L13SS14] Walkerton Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White North
    7:45PM
    Huron-Bruce Blizzard
    @
    Saugeen Shores Storm 1
    [L13WN8] Southampton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    8:00PM
    Listowel Cyclones
    @
    Howick Hornets
    [L13MS11] Howick Community Centre
    -- Tue, Mar 05 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Central Perth Predators
    @
    Wingham Ironmen Yellow
    [L13SS17] North Huron Wescast Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White South
    6:00PM
    South Bruce Blades
    @
    Saugeen Valley Steelheads
    [L13WS5] Hanover P&H Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    6:00PM
    Saugeen Shores Storm 2
    @
    Bruce Peninsula Predators Red
    [L13SN3] Wiarton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White North
    7:30PM
    Bruce Peninsula Predators Black
    @
    Huron-Bruce Blizzard
    [L13WN4] Ripley Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White North
    7:45PM
    Saugeen Shores Storm 1
    @
    Saugeen Shores Storm 3
    [L13WN12] Saugeen Shores Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    8:00PM
    Minto Mad Dogs
    @
    Mid-Huron Huskies 2
    [L13SS6] Central Huron Community Centre
    -- Wed, Mar 06 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    6:00PM
    Howick Hornets
    @
    Blyth-Brussels Crusaders
    [L13MS2] Blyth & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White South
    6:30PM
    Wingham Ironmen Blue
    @
    South Bruce Blades
    [L13WS9] Mildmay Carrick Recreation Complex
    -- Thu, Mar 07 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    7:30PM
    Minto Mad Dogs
    @
    Wingham Ironmen Yellow
    [L13SS19] North Huron Wescast Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | White South
    7:30PM
    Saugeen Valley Steelheads
    @
    Mt. Forest Rams
    [L13WS1] Mount Forest Sports Complex
    -- Fri, Mar 08 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver South
    6:30PM
    Central Perth Predators
    @
    Mid-Huron Huskies 2
    [L13SS5] Central Huron Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    7:15PM
    Owen Sound Jr. Attack Red
    @
    AEMHA Ice Dogs A
    [L13MN2] Tara Community Centre
    -- Sat, Mar 09 --
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon South
    10:00AM
    Howick Hornets
    @
    Drayton Defenders
    [L13MS6] PMD Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Silver North
    3:45PM
    Shallow Lake Lakers Yellow
    @
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    [L13SN9] Bayshore Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U13 | Playoff | Maroon North
    4:15PM
    Owen Sound Jr. Attack Red
    @
    Shallow Lake Lakers Black
    [L13MN13] Shallow Lake & District Community Centre
Team Record
2023-24
Upcoming Games
Mar
08
Fri
U13 Red
7:15 PM
@ AEMHA Ice Dogs AL13MN2
Tara CC
Mar
09
Sat
U13 Red
4:15 PM
@ Shallow Lake Lakers BlackL13MN13
Shallow Lake & Distr
Mar
10
Sun
U13 Red
12:15 PM
vs Kincardine Kinucks MicroAgeL13MN12
JMRRC-West 1
No events for Sun, Mar 03, 2024
No events for Mon, Mar 04, 2024
No events for Wed, Mar 06, 2024
No events for Thu, Mar 07, 2024
Our Sponsors
Thank-you to our sponsors!